English (United Kingdom)
O spoločnosti Kariéra
Ponuka zamestnania

Spoločnosť SCT s.r.o. je prosperujúca a dynamická firma, ktorá dokáže flexibilne reagovať a prispôsobiť sa zmenám na trhu práce.

Snažíme rozvíjať svoje aktivity a napredovať, preto neustále hľadáme nových zamestnancov, ktorí majú chuť a odhodlanie pracovať v perspektívnej firme, v mladom kolektíve, pritom si za svoju vykonanú prácu získať nadštandardné ohodnotenie.

Záujemcom ponúkame pracovné uplatnenie, príležitosť pracovať s najmodernejšími technológiami, uplatniť a rozvíjať svoj osobnostný, odborný rast i skúsenosti.

Ak túžite po sebarelizácii, neobávate sa práce a máte chuť pracovať v odbornom tíme, na veľkých projektoch a pre veľké spoločnosti, príďte medzi nás, kde zužitkujete svoju šancu. Ponúkame Vám zázemie modernej a stabilnej firmy.

Máme záujem iba o pracovníkov so zodpovedným výkonom a serióznym prístupom k svojej práci, ktorá ich bude aj odborne prezentovať a budú pozitívne ovplyvňovať svoj rast i napredovanie spoločnosti.

pracovisko

show room Spoločenska miestnosť

Základné informácie

Miesto práce: pracovisko Košice, pracovné teritórium je celé Slovensko, prípadne zahraničie
Ponúkaný plat: dohodou, nadštandardné ohodnotenie
Termín nástupu: ihneď alebo podľa dohody
Iné výhody: nové technológie a ďalšie vzdelávanie sa v odbore, rozšírenie jazykových znalostí, práca podľa ISO noriem, zabezpečené stravovanie, kvalitné pracovné prostredie, pre vybrané pozície aj „náborový príspevok“*, prostredníctvom sociálnej politiky vytvárame predpoklady pre zvyšovanie spokojnosti zamestnancov.

Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer
Vhodnosť pozície: Všetky pozície sú vhodné aj pre absolventov. Uprednostníme záujemcov so skúsenosťami a praxou v odbore.

Vaša šanca je u nás: Žiadosť o prijatie do zamestnania môžete Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.